Užitečné informace


Dotazník pro osvědčení fyzické osoby (DŮVĚRNÉ, TAJNÉ, PŘÍSNĚ TAJNÉ) a pro doklad o bezpečnostní způsobilosti

Upozornění

Od 1.1.2014 je v platnosti nový formulář dotazníku (souvisí s vyhláškou č. 415/2013 Sb., která novelizovala vyhlášku č. 363/2011 Sb., o personální bezpečnosti a o bezpečnostní způsobilosti) – formulář dotazníku naleznete níže.

Nový formulář obsahuje změnu v názvu bodu 8. Příslušnost k nadacím, spolkům a obecně prospěšným společnostem v posledních 5 letech (dříve Příslušnost k nadacím, ke sdružením a obecně prospěšným společnostem v posledních 5 letech).

Pro vyplnění dotazníku je nutné nejdříve stáhnout a nainstalovat program Software602 Form Filler.

Na této stránce si můžete stáhnout elektronický dotazník pro žádost o vydání osvědčení fyzické osoby (D,T,PT) a dokladu o bezpečnostní způsobilosti. Elektronický dotazník pro žádost o vydání osvědčení fyzické osoby (D,T,PT) a dokladu o bezpečnostní způsobilosti je uložený ve formátu ZFO. Pro vyplnění a následný tisk je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Software602 Form Filler od společnosti Software602. Stáhnout si jej můžete zde.

Jak stáhnout a nainstalovat Software602 Form Filler se dozvíte zde.

Po úspěšné instalaci stáhněte následující formulář a uložte si ho na disk.

Dotazník pro žádost o vydání osvědčení fyzické osoby a dokladu o bezpečnostní způsobilosti verze 8.1.5

Upozornění:

Formulář po otevření upozorní uživatele, že je podepsán vydavatelem jehož identitu nelze spolehlivě ověřit. Tato hláška je způsobena absencí kořenového certifikátu společnosti Software602. Konkrétně absencí Software602 Root CA certifikát. Tato skutečnost nemá vliv na funkčnost formuláře a Národní bezpečnostní úřad jej akceptuje.

Pokud jste postupovali správně, naleznete na disku ve Vámi zvoleném umístění soubor s koncovkou "ZFO". Poté ho otevřete pomocí nainstalovaného Filleru (poklepáním na stažený soubor se automaticky otevře) a začněte s jeho vyplňováním.

Upozorňujeme, že Úřad akceptuje pouze dotazníky v elektronické podobě ve formátech zfo, xml, které nejsou zašifrované.

V případě problémů volejte 257 283 225 nebo pište e-mail na personalni.bezpecnost.es@nbu.cz

Na jednotlivé položky v dotazníku lze nahlédnout v příloze č. 6 vyhlášky č. 363/2011 Sb., o personální bezpečnosti a o bezpečnostní způsobilosti..


Vyhledávání

Hlavní menu

webarchiv