Užitečné informace


Dotazníky pro osvědčení podnikatele

Pro vyplnění změnového dotazníku je nutné nejdříve stáhnout a nainstalovat program Software602 Form Filler.

Na této stránce si můžete stáhnout elektronický dotazník pro žádost o vydání osvědčení podnikatele (žádost podle § 96 odst. 1 zákona, žádost podle § 96 odst. 4 a 5 zákona, doplnění žádosti podle § 103 odst. 2 zákona) a pro hlášení změn po vydání osvědčení podnikatele (hlášení změn podle § 68 písm. c) zákona a podle 68 písm. d) zákona). Elektronický dotazník je uloženýve formátu ZFO. Pro vyplnění a následný tisk je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Software602 Form Filler od společnosti Software602. Stáhnout si jej můžete zde.

Jak stáhnout a nainstalovat Software602 Form Filler se dozvíte zde.

Po úspěšné instalaci stáhněte následující formulář a uložte si ho na disk.

Dotazník pro žádost o vydání osvědčení podnikatele verze 9.0
Změnový dotazník pro hlášení změn po vydání osvědčení podnikatele verze 9.0

Upozornění:

Formulář po otevření upozorní uživatele, že je podepsán vydavatelem jehož identitu nelze spolehlivě ověřit. Toto upozornění je způsobeno absencí kořenového certifikátu společnosti Software602. Konkrétně absencí Software602 Root CA certifikátu. Tato skutečnost nemá vliv na funkčnost formuláře a Národní bezpečnostní úřad jej akceptuje.

Pokud jste postupovali správně, naleznete na disku ve Vámi zvoleném umístění soubor s koncovkou "ZFO". Poté ho otevřete pomocí nainstalovaného Filleru (poklepáním na stažený soubor se automaticky otevře) a začněte s jeho vyplňováním.

Upozorňujeme, že Úřad akceptuje pouze dotazníky v elektronické podobě ve formátech zfo, xml, které nejsou zašifrované.

V případě problémů volejte 257 283 258, 153 nebo pište e-mail na prumyslova.bezpecnost@nbu.cz

Na jednotlivé položky v dotazníku lze nahlédnout v příloze č. 5 vyhlášky č. 405/2011 Sb., o průmyslové bezpečnosti. Rozsah, způsob a forma oznamování změn jsou stanoveny v § 6 a 7 této vyhlášky.


Vyhledávání

Hlavní menu

webarchiv