PRAGOALARM / PRAGOSEC 2011
VELETRH ZABEZPEČENÍ, POŽÁRNÍ OCHRANY A TECHNOLOGIE BUDOV

Ve dnech 17. až 19. února 2011 přivítá pražské Výstaviště v Holešovicích již 18. ročník mezinárodního veletrhu zabezpečovací techniky, systémů a služeb, požární ochrany a záchranných zařízení PRAGOALARM / PRAGOSEC 2011.

Ve spolupráci s odbornými partnery se připravuje atraktivní doprovodný program, který bude nejen na témata zabezpečení tj. veletrhu Pragoalarm/Pragosec, ale i všech souběžných veletrhů. Na první den veletrhu připravuje Sdružení AMBO ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví a NBÚ odbornou konferenci s názvem Bezpečnostní systémy a požární ochrana v objektech pozemního stavitelství, kde hlavním tématem bude Integrace bezpečnostních a řídících systémů a moderní požární ochrana budov. Ministerstvo vnitra ČR společně s Asociací technických bezpečnostních služeb Grémium ALARM (AGA) organizují mezinárodní konferenci na téma Městské kamerové dohlížecí systémy a ochrana osobních údajů. Pod taktovkou Městské Policie hl. m. Prahy druhý den veletrhu proběhne konference s názvem Situační Prevence ve městech a z toho vyplývající činnost Městské Policie, ČKBS bude na veletrhu organizačně zajišťovat Zasedání výrobců a provozovatelů Pultů Centrální Ochrany a Univerzita Tomáše Bati otevře debatu na aktuální téma v rámci konference s názvem Ochrana kritické infrastruktury ČR z hlediska nové legislativy.

Vzhledem k souběhu s ostatními akcemi je veletrh Pragoalarm/Pragosec 2011 určen i pro návštěvníky hledající řešení pro své bydlení od stavby, přes elektro, komunikační a regulační systémy, až po řízení přístupu, zabezpečovací prvky, požární ochranu a pojištění. K dispozici jim bude řada vystavovatelů, kteří jsou schopni navrhnout i zrealizovat vhodné řešení.

Grémium ALARM (AGA) ve spolupráci s Ministerstvem vnitra ČR a dalšími partnery na veletrhu veřejnosti představí preventivní projekt „Rok zabezpečení vozidel“, jehož cílem je přispět ke zlepšení prevence majetkové kriminality v oblasti automobilů. Souběžný veletrh PRAGOINTERIER pak pro návštěvníky připravuje blok zajímavých přednášek např. o využití solárních panelů v domácnostech a úspoře energie. Na sobotu bude navíc připraven prostor, kde budou celý den probíhat zajímavé ukázky činnosti Městské Policie, Policie ČR, HZS ČR a Sdružení hasičů ČMS. Více informací naleznou všichni zájemci na www.pragoalarm.cz.